نقد و بررسی اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم

اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم

محصول مورد نظر شما یعنی اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم در برند واکس، پولیش و تمیزکننده خودرو می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

اسپری تمیز کننده بدنه اتومبیل FW1 محصولی منحصر به فرد از شرکت RGSLABS آمریکا که نه تنها بدون نیاز به قطره ای آب قدرت پاک کنندگی خارق العاده ای دارد بلکه باعث شفافیت و درخشش سطح نیز می شود. این محصول وسیله نقلیه را در کمتر از 30 دقیقه تمیز، واکس و پولیش می کند و دارای ترکیبات تمیز کننده و روان کننده و واکس کارنوبا است که هر نوع کثیفی، دود، تکه های قیر و حشرات را از روی رنگ و یا هر سطح صاف و نا همواری پاک نموده و نه تنها اثری روی رنگ نمی گذارد بلکه یک لایه محافظ UV و واکس برروی سطح به جا می گذارد که مانع از رنگ پریدگی توسط نور خورشید می شود. به علاوه، روغن کارنوبای موجود در این محصول باعث افزایش سرعت خودرو در مسابقات رالی نیز می شود.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم


ویژگی و مشخصات اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم

تصاویر برای اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم

برچسب های لازم برای اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم | خرید اینترنتی اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم | مشخصات و قیمت اسپری تمیز کننده بدنه خودرو مدل FW1 مقدار 495 گرم |

آموزش طراحی سایت