نقد و بررسی اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله

اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله

محصول مورد نظر شما یعنی اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله در برند نرم‌افزارهای امنیتی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

امروزه فعالیت در فضای مجازی، به امری ضروری و لازم تبدیل شده و بسیاری از افراد هرروزه مدت زیادی را در فضای مجازی به فعالیت‌های تجاری، علمی و حتی سرگرمی می‌پردازند. در کنار همه‌ی این فعالیت‌ها، کاربران نیاز دارند از امینت اطلاعات شخصی و صحت و سلامت سیستم خود مطمئن باشند. آنچه کاربر به آن نیاز دارد، یک نرم‌افزار امنیت اینترنت یا اینترنت سکیوریتی است. از میان شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌توان گفت «آویرا» (Avira) جزو یکی از شرکت‌های خوش‌نام‌ و موفق‌ است. آویرا برای ویندوز و اندروید محصولات متنوعی تولید کرده است. این محصولات آنتی‌ ویروس‌های رایگان، آنتی ویروس پرو، افزایش سرعت سیستم، امنیت اینترنت و... را شامل می‌شوند. محصول پیش رو یکی از محصولات امنیت اینترنت آویرا و محصول سال 2016 است که به مدت 1 سال اعتبار دارد. اینترنت سکیوریتی 2016 برای یک کاربر سیستم‌های کامپیوتری و یک کاربر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های شرکت‌های HTC، ال جی، موتورولا، سامسونگ و سونی تحت سیستم‌عامل اندروید طراحی شده است. این نرم‌افزار امنیتی تمامی ویروس‌ها، کرم‌ها و تروجان‌ها را شناسایی و نابود کرده و از سیستم شما در برابر ویروس‌ها و بدافزارهای مبنی بر وب‌سایت‌ها هم محافظت می‌کند. اینترنت سکیوریتی آویرا علاوه‌بر حفظ اطلاعات شخصی، از خطرات و تهدیدهای آنلاین هم جلوگیری می‌کند. با این محصول این امکان را دارید تا با امنیت کامل، فعالیت‌های بانکی و خرید را به صورت آنلاین انجام دهید؛ همچنین تمام ضمیمه‌ی ایمیل‌هایی که می‌فرستید یا دریافت می‌کنید، برای شناسایی بدافزارها چک می‌شوند. ابزار بهبود عملکرد این نرم‌افزار امنیتی، فایل‌های غیرضروری را به صورت کامل و مطمئن حذف می‌کند و باعث افزایش سرعت عملکرد سیستم شما می‌شود. با انتخاب این محصول می‌توانید از امنیت سیستم و اطلاعات شخصی خود مطمئن باشید و با خیالی آسوده در فضای مجازی گشت‌وگذار کنید.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله


ویژگی و مشخصات اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله

تصاویر برای اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله

برچسب های لازم برای اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله | خرید اینترنتی اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله | مشخصات و قیمت اینترنت سکیوریتی آویرا 2016، 1+1 کاربر، 1 ساله |

آموزش طراحی سایت