نقد و بررسی آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله

آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله

محصول مورد نظر شما یعنی آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله در برند نرم‌افزارهای امنیتی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

شرکت «آویرا» (Avira) محصول جدیدی را به نام «optimization suite» در قالب یک پکیج معرفی کرده که ادغامی از دو محصول Avira Antivirus Pro و Avira System Speedup است. این نرم‌افزار تک‌کاربره است؛ اما به این دلیل که امکان نصب روی یک سیستم‌عامل ویندوز و یک سیستم‌عامل اندروید را در اختیار کاربران می‌گذارد، به‌عنوان ۱+۱ کاربره شناخته می‌شود. از ویژگی‌هایی که این آنتی‌ویروس در اختیار کاربران قرار می‌دهد می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد: امتیاز بالای حفاظت ویروس با بهبود محافظت در مقابل Ransomware، افزایش طول‌عمر باتری و عملکرد بالا در کامپیوترها، ایجاد فضای ذخیره‌سازی اضافی روی هارد دیسک، ارائه‌ی ابزارهای حفاظت داده شامل فایل‌های رمزگذاری، پشتیبانی فنی حرفه‌ای و امنیت بالا در خرید، کارهای بانکی و جست‌وجو در اینترنت. «آویرا» (Avira) نام موسسه‌ای آلمانی است که برای حفظ امنیت حریم شخصی و اطلاعات روی کامپیوتر‌ها و گوشی‌های هوشمند فعالیت می‌کند. محصولات آویرا برای سیستم‌های عامل ویندوز، اندروید و iOS تولید شده‌اند و از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات امنیت شبکه و آنتی‌ویروس در دنیا به‌شمار می‌آیند.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله


ویژگی و مشخصات آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله

تصاویر برای آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله

برچسب های لازم برای آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله | خرید اینترنتی آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله | مشخصات و قیمت آنتی ویروس Optimization Suite 2017 آویرا ، 1+1 کاربر، 1 ساله |

آموزش طراحی سایت