نقد و بررسی دستكش زنانه مدل Ch247

دستكش زنانه مدل Ch247

محصول مورد نظر شما یعنی دستكش زنانه مدل Ch247 در برند دستکش زنانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

استفاده از دستکش‌های بدون انگشت طرفداران خاص خود را دارد. این دستکش‌ها علاوه بر گرم نگه داشتن دست‌ها به شما آزادی حرکات بیشتری می‌دهد. همچنین استفاده از تلفن‌های همراه که صفحه‌ی تاچ (Touch) دارند، نیز هنگام پوشیدن این محصولات فراهم می‌شود. این محصول از بافت ساده و تک رنگ تهیه شده است. تک رنگ بودن این الیاف به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر این محصول را با استایل زمستانی خود ست کنید. این الیاف از اکریلیک تهیه شده و گرما را در خود حفظ می‌کند. در نتیجه به سرما اجازه ورود نمی‌دهد. در قسمت رویه این دستکش از الیاف پرز پرز استفاده شده که جلوه‌ی خاصی به این محصول بخشیده است. این الیاف بسیار نرم و لطیف است. این دستکش برشی برای قرارگیری انگشت شست دارد و به این طریق و به کمک کشبافت در لبه‌ها روی دست شما فیکس می‌شود. خرید این دستکش زیبا در روز‌های سرد زمستانی بسیار پیشنهاد می شود.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دستكش زنانه مدل Ch247


ویژگی و مشخصات دستكش زنانه مدل Ch247

جنس
جیر
مورد استفاده
سرما
مدل
دستکش بدون انگشت

تصاویر برای دستكش زنانه مدل Ch247

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دستكش زنانه مدل Ch247

برچسب های لازم برای دستكش زنانه مدل Ch247

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دستكش زنانه مدل Ch247 | خرید اینترنتی دستكش زنانه مدل Ch247 | مشخصات و قیمت دستكش زنانه مدل Ch247 |

آموزش طراحی سایت