نقد و بررسی هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای

هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای

محصول مورد نظر شما یعنی هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای در برند سویشرت و هودی مردانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

هودی همراه شما در روز های سرد سال می باشد.درفصل پاییز و زمستان گزینه مناسبی هنگام اسکی ، فعالیت روزانه و حتی در منزل می باشد.این هودی از پارچه دورس داخل کرک دوخته شده می باشد، در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و نخ پلی استر به کار رفته است.این هودی دارای یک جیب دوطرفه در وسط و کلاه بند دار است.در سر آستین ها و قسمت کمر از کش استفاده شده تا از ورود سرما از این قسمت ها جلوگیری شده و سویشرت با فرم بهتری روی بدن قرار بگیرد و همینطور به علت داشتن الیاف پلی‌استر بسیار سبک، لطیف و راحت می باشد و مقاومت بالایی نیز در برابر ساییدگی ناشی از شستشو و استفاده‌های مکرر دارد. خوب است بدانید الیاف پلی‌استر مانع از ایجاد چروک در سطح لباس می‌شود.همچنین کلاه هودی در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر و کاربردی می‌باشد.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای


ویژگی و مشخصات هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای

طرح پارچه
ساده
فرم
معمولی
کلاه
کلاه دار
نحوه ی بسته شدن
جلو بسته

تصاویر برای هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای

برچسب های لازم برای هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای | خرید اینترنتی هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای | مشخصات و قیمت هودی مردانه طرح خرس کد R99 سورمه ای |

آموزش طراحی سایت