نقد و بررسی هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای

هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای

محصول مورد نظر شما یعنی هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای در برند سویشرت و هودی مردانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

هودی همراه شما در روز های سرد سال می باشد.درفصل پاییز و زمستان گزینه مناسبی هنگام اسکی ، فعالیت روزانه و حتی در منزل می باشد.این هودی از پارچه دورس داخل کرک دوخته شده می باشد، در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و نخ پلی استر به کار رفته است.این هودی دارای یک جیب دوطرفه در وسط و کلاه بند دار است.در سر آستین ها و قسمت کمر از کش استفاده شده تا از ورود سرما از این قسمت ها جلوگیری شده و سویشرت با فرم بهتری روی بدن قرار بگیرد و همینطور به علت داشتن الیاف پلی‌استر بسیار سبک، لطیف و راحت می باشد و مقاومت بالایی نیز در برابر ساییدگی ناشی از شستشو و استفاده‌های مکرر دارد. خوب است بدانید الیاف پلی‌استر مانع از ایجاد چروک در سطح لباس می‌شود.همچنین کلاه هودی در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر و کاربردی می‌باشد.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای


ویژگی و مشخصات هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای

تصاویر برای هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای

برچسب های لازم برای هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای | خرید اینترنتی هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای | مشخصات و قیمت هودی مردانه طرح مشت کد FZ336 رنگ سرمه ای |

آموزش طراحی سایت