نقد و بررسی توپ تناسب اندام سایز 85

توپ تناسب اندام سایز 85

محصول مورد نظر شما یعنی توپ تناسب اندام سایز 85 در برند تجهیزات جانبی ایروبیک و تناسب اندام می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

«توپ تناسب اندام سایز 85» اولین بار توسط Aquilino Cosani تولید کننده پلاستیک ایتالیایی در سال 1963 میلادی ساخته و با نام Pezzi balls شناخته شد. همچنین برای اولین بار توسط خانم ماری کوینتین جهت درمان نوزادان مورد استفاده قرار گرفت. امروزه باشگاه‌های ایروبیک زیادی وجود دارند که از این وسیله برای ایجاد تنوع حرکت‌های ورزشی برای بانوان استفاده می‌کنند. جذابیت و تنوع حرکتی این وسیله باعث شده تا افراد زیادی این وسیله را تهیه کرده و در منزل از آن براحتی استفاده نمایند. با اینکه افراد زیادی از وسایل ورزش خانگی مختلفی برخوردارند اما استفاده زیاد، برنامه ریزی شده و مناسبی از این مدل وسایل ندارند، که یکی از علل این مشکل محدودیت اکثر وسایل ورزشی به قرار گرفتن در مکان‌های خاص است. ولی این محصول با توجه به فرم کروی بودن و قابل حمل بودنش براحتی در مکان‌های مختلف خانه مورد استفاده اعضای خانواده قرار می‌گیرد. این وسیله با وزن 1187 گرم در حالت باد نشده در ساک ورزشی یا ساک مسافرتی به راحتی قرار گرفته و در مسافرت‌ها نیز می‌توان براحتی با تلمبه دستی که در کنار این محصول قرار دارد آن را باد کرده و استفاده نمود. همچنین یکی از مناسب‌ترین وسایل ورزشی خانگی بوده که براحتی می‌توان حرکات مختلف ورزشی را با آن اجرا نمود و از محدودیت کمی نسبت به بعضی از وسایل ورزشی خانگی برخوردار است. این وسیله در اندازه‌های مختلفی تولید گردیده که «توپ تناسب اندام سایز 85» با سایز بزرگ از مقاومت خوبی برخوردار است.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه توپ تناسب اندام سایز 85


ویژگی و مشخصات توپ تناسب اندام سایز 85

تصاویر برای توپ تناسب اندام سایز 85

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه توپ تناسب اندام سایز 85
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه توپ تناسب اندام سایز 85
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه توپ تناسب اندام سایز 85
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه توپ تناسب اندام سایز 85

برچسب های لازم برای توپ تناسب اندام سایز 85

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه توپ تناسب اندام سایز 85 | خرید اینترنتی توپ تناسب اندام سایز 85 | مشخصات و قیمت توپ تناسب اندام سایز 85 |

آموزش طراحی سایت