نقد و بررسی عروسک لوکومتیو للی سایز 2

عروسک لوکومتیو للی سایز 2

محصول مورد نظر شما یعنی عروسک لوکومتیو للی سایز 2 در برند عروسک می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

در سال 1973 میلادی آنجلو ونچورلی (Angelo Venturelli) پس از سال‌ها ساخت عروسک به‌صورت خانگی و تفریحی تصمیم به برپایی یک کارگاه ساخت عروسک پلاشی به‌صورت حرفه‌ای در مرکز شهر (Capriolo) بانام بازرگانی (Lelly) گرفت. Lelly در سری‌های گوناگون از جمله Classic Line، Licenze، SOS، Tradictional Line و Zerotre تولیدات خود را عرضه می‌نمایید. این شرکت با سری عروسک‌های SOS و Licenze توجه خود به محیط‌زیست و حفاظت از آن را بیش‌ازپیش نمایان ساخته است. سری محصولات SOS مربوط به ساخت عروسک حیواناتی است که نسل آن‌ها منقرض شده یا در خطر انقراض قرار دارند. Lelly بخشی از عواید حاصل از فروش این سری را صرف کمک به حفاظت از آن حیوان می‌کند. همچنین سری Licenze تحت لیسانس (National Geographic) اقدام به تولید عروسک حیوانات می‌کند. این عروسک‌ها جهت آموزش به کودکان و در مقیاس‌هایی متناسب با نمونه واقعی حیوانات تولید می‌شوند. به همراه این تولیدات دفترچهٔ آموزش محل زندگی، نوع رفتار و رژیم غذایی آن حیوانات نیز بصورت تصویری برای آموزش به کودکان عرضه خواهد شد. عروسک های پلاشی شرکت Lelly دارای تائیدیه استانداردهای مؤسسات بین‌المللی مقررات ایمنی است. قابلیت شستشوی این عروسک ها حتی در ماشین لباسشویی بهترین امتیاز آن‌ها است، چراکه می‌توان اطمینان حاصل کرد که عروسک عاری از میکروب بوده و هیچ‌گونه زیانی برای کودک دلبند شما ندارد. امتیاز دیگر این‌گونه عروسک‌ها انعطاف‌پذیری و نرم بودن آن‌هاست که برای کودکان جذابیت بیشتری دارد. از دیگر برتری‌های عروسک‌های پلاشی شرکت Lelly قابلیت بازیافت آن‌ها است. قابلیت شستشو و دوام این عروسک‌ها باعث شده که بزرگ‌ترها نیز از این اسباب‌بازی‌ها برای دکوراسیون و کلکسیون استفاده کنند. عروسک هواپیمای مسافربری از سری تولیدات «STOP E GO» این شرکت که شامل سه عروسک هواپیما، ماشین و لکوموتیو است. اندازه‌ آن کمی بزرگتر از یک کف دست هست. این عروسک با صورتی خندان ضاهری جذاب و خنده‌دار به عروسک داده که با روکش نرم و لطیف آن بسیار مورد علاقه کودک دلبند شماست.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک لوکومتیو للی سایز 2


ویژگی و مشخصات عروسک لوکومتیو للی سایز 2

تصاویر برای عروسک لوکومتیو للی سایز 2

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک لوکومتیو للی سایز 2
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک لوکومتیو للی سایز 2
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک لوکومتیو للی سایز 2
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک لوکومتیو للی سایز 2

برچسب های لازم برای عروسک لوکومتیو للی سایز 2

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک لوکومتیو للی سایز 2 | خرید اینترنتی عروسک لوکومتیو للی سایز 2 | مشخصات و قیمت عروسک لوکومتیو للی سایز 2 |

آموزش طراحی سایت