نقد و بررسی ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر

ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر

محصول مورد نظر شما یعنی ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر در برند عطر و ادوکلن می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

برند آمریکایی «زیر» (Zirh) در سال 2008، یکی از بهترین عطرهای مردانه‌اش را به بازار معرفی کرده است. این ادو تویلت 75 میلی‌لیتری «آیکان» (Ikon) نام دارد. Ikon با بوی تند و گرمش، برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود. طراحی و فرمولاسیون Ikon را عطرساز مشهور «Frank Voelkl» انجام داده است. جالب است بدانید که طراحی بطری Ikon کار طراح مشهور و برجسته «Chad Lavigne» است. این عطر، کمپین تبلیغاتی پرسروصدایی داشت که تهیه‌ی این تبلیغات بر عهده‌ی «Daniel Jackson» بود. چهره‌ی معروفی که نقش اول را در عکس‌های تبلیغاتی Ikon ایفا می‌کند «David Gandy» نام دارد. بطری این عطر بسیار ساده و مدرن ساخته شده است. روی بطری سیاه‌رنگ آیکان، نشان زیر و نام این عطر با رنگ سفید و خطی زیبا خودنمایی می‌کند. در بطری با رنگ نقره‌ای‌اش، درخشش خوبی در نور دارد. به‌محض اولین اسپری از این عطر روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی آرتمیسیا، لیمو، هل و زنجبیل خواهید شد. این ترکیب تند و گرم، انرژی و هیجان زیادی را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی، نت‌های میانی از را رسیده و جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از دارچین، گل میخک، لادن فرانسوی و ریشه‌ی زنبق زرد ساخته‌ شده‌اند. این ترکیب گلی، اعتمادبه‌نفس شما را به شکل عجیبی  بالا می‌برد. پس از مدتی طولانی، این نت‌ها جای خود را به نت‌‎های پایانی می‌دهند. نت‌های پایانی از بخور خوشبو، مشک، علف وتیور، گیاه پاتچولی و چوب سدر ساخته‌ شده‌اند. این نت‌های چوبی، تمرکز خوبی را به شما هدیه می‌کنند. خرید عطر زیر Ikon با توجه به حجم 75 میلی‌لیتری، برند ارزشمند، شیشه‌ی خاص، ماندگاری قابل‌قبول و قیمت نه‌چندان بالایش برای شما و کسانی که این عطر را از شما هدیه می‌گیرند، بسیار خوشحال‌کننده خواهد بود.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر


ویژگی و مشخصات ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر

تصاویر برای ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر

برچسب های لازم برای ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر | خرید اینترنتی ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر | مشخصات و قیمت ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon حجم 75 میلی لیتر |

آموزش طراحی سایت