نقد و بررسی کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13

کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13

محصول مورد نظر شما یعنی کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13 در برند کمپرسور هوا می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

احتمال پنچرشدن یا کم‌شدن باد لاستیک خودرو همیشه وجود دارد. ممکن است این اتفاق در طول یک سفر و در جاده‌ای دورافتاده یا هنگام رفت‌وآمد درون‌شهری، در نیمه‌ی شب رخ دهد که در این‌صورت، امکان دسترسی به تعمیرگاه برای حل مشکل وجود نخواهد داشت. کمپرسور باد مدل KAC-13 ابزاری مناسب برای این شرایط و تولید شرکت کنزاکس است. مهم‌ترین ویژگی این کمپرسور ابعاد و وزن کم آن است. طول این دستگاه تنها 25 سانتی‌متر است که موجب می‌شود به‌راحتی بتوانید آن را در گوشه‌ای از صندوق عقب خودرو قرار دهید. همچنین وزن 1900 گرمی این دستگاه موجب حمل و استفاده‌ی راحت از آن می‌شود. این کمپرسور باد قادر است هوا را حداکثر با فشار 100 PSI در خروجی‌ای که متصل به شلنگ است، تولید کند. کمپرسور باد مدل KAC-13 دستگاهی جمع‌وجور و با کیفیت است که با قراردادنش در صندوق‌عقب خودرو، می‌توان در مواقع ضروری از آن استفاده کرد. گفتنی ا‌ست اگر هنگام گردش و تفریح بخواهیم از توپ، دوچرخه، بالش و تشک بادی یا قایق بادی استفاده کنیم، نیازمند تلمبه‌ی باد یا چیزی نظیر آن خواهیم بود که با وجود این کمپرسور داخل خودرو، این موارد و مشکلات رفع‌ خواهد شد.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13


ویژگی و مشخصات کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13

تصاویر برای کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13

برچسب های لازم برای کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13 | خرید اینترنتی کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13 | مشخصات و قیمت کمپرسور باد فندکی کنزاکس مدل KAC-13 |

آموزش طراحی سایت