نقد و بررسی بازی کامپیوتری Shiftilings

بازی کامپیوتری Shiftilings

محصول مورد نظر شما یعنی بازی کامپیوتری Shiftilings در برند بازی های کامپیوتری می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

Shiftlings  یک بازی کامپیوتری در سبک ماجراجویی، اکشن و معمایی است که توسط کمپانی Rock Pocket Games ساخته شده است. این شرکت که تخصص ویژه‌ای در ارائه‌ی بازی‌های معمایی با فضایی دوستانه دارد، در این بازی هم فضایی صمیمی و سرگرم کننده ایجاد کرده است. این بازی توسط کمپانی Sierra عرضه شده و تاریخ عرضه بازی را هم می‌توان 3 مارس 2015 دانست. در این بازی شما می‌توانید به صورت تک نفره و یا به صورت آنلاین به همراه دوستان خود در فضا به چالش و حل معماها بپردازید. 50 معمای پویا در این بازی قرار داده شده و 5 تم سیاره‌ای با 10 سطح مختلف که با حرفه‌ای‌تر شدن گیمرها، این مراحل هم پیچیده‌تر خواهند شد. گرافیک این بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی است و گیمر را تا انجام آخرین مرحله با خود همراه خواهد کرد. بازی کامپیوتری Shiftlings برای افراد بالای 7 سال طراحی شده و با حمایت موسسه‌ی «عصر بازی» در قالب 1 حلقه دی‌وی‌دی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بازی کامپیوتری Shiftilings


ویژگی و مشخصات بازی کامپیوتری Shiftilings

تصاویر برای بازی کامپیوتری Shiftilings

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بازی کامپیوتری Shiftilings

برچسب های لازم برای بازی کامپیوتری Shiftilings

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بازی کامپیوتری Shiftilings | خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Shiftilings | مشخصات و قیمت بازی کامپیوتری Shiftilings |

آموزش طراحی سایت