نقد و بررسی بازی کامپیوتری سیاره میترا

بازی کامپیوتری سیاره میترا

محصول مورد نظر شما یعنی بازی کامپیوتری سیاره میترا در برند بازی های کامپیوتری می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

«سیاره‌ی میترا» یک بازی کامپیوتری در سبک ماجراجویی و اکشن است. این بازی در واقع یک بازی ایرانی است که توسط شرکت «رسانا افزار شریف» طراحی و تولید و توسط شرکت «پردیس رایانه مهر» منتشر شده است. این بازی شامل شش قسمت می‌شود که هر قسمت در دوره‌ای 3 ماهه ارائه می‌شوند. داستان این بازی درباره‌ی شخصیتی به نام «تگ» است که در خواب می‌بیند که پیر دهکده او را به کوهستان فرا خوانده است. او به سمت کوهستان حرکت می‌کند و وقتی به نزدیکی غار می‌رسد، متوجه می‌شود که ورودی غار با دیوار و در فولادی بسته شده است. ناگهان یک آدم آهنی بزرگ از پشت به او حمله کرده و به سرش ضربه می‌زند. بازی از درون زندان شروع می‌شود. «وی» شخصیت دیگر بازی از داخل سوراخی به زندان راه پیدا می‌کند و به تگ می‌گوید که در خطر است و باید فرار کنند. تگ و وی پس از فرار از زندان به سمت غارهای باستانی می‌روند تا رئیس قبیله را ملاقات کنند. آن‌ها در مسیر بازی از دستگاهی برای فرار استفاده می‌کنند، اما دشمنانشان برای آن‌ها دردسرهایی درست می‌کنند. این بازی زیبا در قالب 1 حلقه دی‌وی‌دی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بازی کامپیوتری سیاره میترا


ویژگی و مشخصات بازی کامپیوتری سیاره میترا

تصاویر برای بازی کامپیوتری سیاره میترا

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بازی کامپیوتری سیاره میترا

برچسب های لازم برای بازی کامپیوتری سیاره میترا

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بازی کامپیوتری سیاره میترا | خرید اینترنتی بازی کامپیوتری سیاره میترا | مشخصات و قیمت بازی کامپیوتری سیاره میترا |

آموزش طراحی سایت