نقد و بررسی پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر

پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر

محصول مورد نظر شما یعنی پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر در برند عطر و ادوکلن می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

یکی از عطرهای زنانه‌ی «آمواژ» (Amouage) در سال 2002 ساخته شده است. این پرفیوم «دیا» (Dia) نام دارد. دیا بوی شیرین و تقریباً گرمی دارد و برای استفاده در تمامی فصول سال پیشنهاد می‌شود. طراحی این عطر را «ژان-کلود النا» (Jean-Claude Ellena) انجام داده است. بطری دیا بسیار شیک و خوش‌دست طراحی شده است. این عطر حجمی برابر با 100 میلی‌لیتر دارد و تا مدت زیادی عطر شماره یک بانوان خواهد بود. روی بطری قهوه‌ای‌رنگ Dia نشان تجاری آمواژ را مشاهده می‌کنید. درپوش گنبدی شکل این آمواژ جلوه‌ی زیباتری به طرح کلی دیا بخشیده است. روی گردن فلزی این عطر نام دیا حک شده و به‌خوبی دیده می‌‎شود. پس از اولین اسپری از آمواژ Dia روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی ترخون، برگ بنفشه، گیاه مریم گلی، نارنج و انجیر خواهید شد. این ترکیب شیرین و گیاهی، شادی و تازگی فراوانی را با خودش به همراه می‌آورد. در ادامه و پس از مدتی، نت‌های میانی از راه رسیده و جانشین نت‌های آغازی می‌شوند. این نت‌ها از گل صد تومانی، شکوفه پرتقال، گل محمدی و ریشه زنبق زرد ساخته شده‌اند. بوی شیرین این نت‌های گلی، انرژی مثبت و طراوت را در شما بیشتر می‌کند. با گذشت مدت‌زمانی طولانی نت‌های میانی جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از گل آفتابگردان، چوب صندل، مشک، وانیل، چوب سدر و چوب گایاک تشکیل می‌شوند. پس از استشمام بوی این نت‌های چوبی اعتمادبه‌نفس و تمرکز خوبی خواهید داشت. خرید عطر آمواژ Dia با توجه به بوی شیرین، ماندگاری بالا، حجم 100 میلی‌لیتری و برند شناخته‌شده‌اش برای شما بسیار رضایت‌بخش خواهد بود.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر


ویژگی و مشخصات پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر

تصاویر برای پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر

برچسب های لازم برای پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر | خرید اینترنتی پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر | مشخصات و قیمت پرفیوم زنانه آمواژ مدل Dia حجم 100 میلی لیتر |

آموزش طراحی سایت